Atsiliepimai

★★★★★

“Kadangi nemažai keliauju, dažnai patinsta kojos. Po masažo turėjau skrydį, jokio patinimo nebuvo, jaučiausi puikiai. Taip pat labai gerai atsipalaidavau. Ačiū Oksanai už nuostabias rankas ir gerą energiją.”

Eglė

★★★★★

“Kaip ir visą laiką viskas buvo atlikta puikiai💖🌷”

Elija

★★★★★

“Kaip visada puikiai atliktas darbas. Labai patenkinta. Puiki meistre Simona. Rekomenduoju.”

Giedre

★★★★★

“Puiki specialistė. Ne tik apkirpo kirpčiukus, bet ir suteikė naudingų patarimų.”

Deimantė

★★★★★

“pavyko puikiai atsipalaiduoti, labai patiko😊⚘️”

Erika

★★★★★

“Visad išeinu geros nuotaikos, maksimaliai apgaubta demesiu”

Renata

★★★★★

“puikiai atliktas manikiūras, nuostabios vasariškos spalvos, meistrė suderino tris skirtingas spalvas. puiku!”

Jurgita

★★★★★

“Greita ir kokybiška! Kaip visada. Rekomenduoju!😊”

ieva

★★★★★

“Prifesionaliai atliktas darbas. Esu labai patenkinta antakių forma. Sugrįšiu ir vėl”

Daiva

★★★★★

“greitai maloniai ir labai gražiai atliktas manikiūras:)”

Katryna