“Kadangi nemažai keliauju, dažnai patinsta kojos. Po masažo turėjau skrydį, jokio patinimo nebuvo, jaučiausi puikiai. Taip pat labai gerai atsipalaidavau. Ačiū Oksanai už nuostabias rankas ir gerą energiją.”
Eglė
“Kaip ir visą laiką viskas buvo atlikta puikiai💖🌷”
Elija
“Kaip visada puikiai atliktas darbas. Labai patenkinta. Puiki meistre Simona. Rekomenduoju.”
Giedre
“Puiki specialistė. Ne tik apkirpo kirpčiukus, bet ir suteikė naudingų patarimų.”
Deimantė
“pavyko puikiai atsipalaiduoti, labai patiko😊⚘️”
Erika
“Visad išeinu geros nuotaikos, maksimaliai apgaubta demesiu”
Renata
“puikiai atliktas manikiūras, nuostabios vasariškos spalvos, meistrė suderino tris skirtingas spalvas. puiku!”
Jurgita
“Greita ir kokybiška! Kaip visada. Rekomenduoju!😊”
ieva
“Prifesionaliai atliktas darbas. Esu labai patenkinta antakių forma. Sugrįšiu ir vėl”
Daiva
“greitai maloniai ir labai gražiai atliktas manikiūras:)”
Katryna